MENU

 


 

 

Genėjimas

Kodėl reikalingas genėjimas?  Dažnas klientas sako „po genėjimo mūsų sodas tapo šviesesnis, jame vietos daugiau pasidarė“, tačiau be estetikos yra dar svarbesnių dalykų, nes teisingai ir profesionaliai nugenėtus vaismedžius geriau apšviečia saulė, pagerėja maisto medžiagų pasisavinimas ir vaisių kokybė! Negenimi vaismedžiai labiau serga grybinėmis ligomis, juos labiau puola kenkėjai. Mažai genimos obelys ir kriaušės pramečiuoja, menkiau dera, jų vainikai sutankėja, ištįsusios šakos stelbia viena kitą.
Medžių genėjimą atliekame ne tik ramybės periodu, bet ir vegetacijos metu. Genėjimas sudėtingas procesas, kuomet reikia pašalinti:  jaunų ūglių dalį, sumedėjusias šakas, ūglių viršūnėles, dalį ką tik užsimezgusių kekių, dalį uogų, todėl šį darbą patikėję profesionalams neturėsite galvos skausmo ir sutaupysite daug laiko!

GENĖJIMO PASLAUGOS
Atlikdami genėjimą, laiką pasirenkame pagal medelių amžių, atsparumą šalčiui ir augumą. Genėjimo darbus pradedame ankstyvą pavasarį, kai oro temperatūra ne žemesnė kaip –10°C šalčio. Vaismedžiai, priklausomai nuo veislės ir savybių skirtingai reaguoja į genėjimo laiką, tad skambinkite mums pasitarsime kaip optimaliai suplanuoti Jūsų sodo genėjimą.


Standartinė genėjimo paslaugų kaina – 30 Lt/ medis, tačiau kiekvienas sodas yra unikalus, todėl rekomenduojame susisiekti ir  aptarti konkrečiai kuo mes galime padėti.

 


© 2008. „Gėlynė“

 

 

 
 

Gamta
juokauti nemėgsta, ji visada teisinga, visada rimta, visada griežta; ji visuomet teisi. Klysta ir apsirinka tik žmonės. — [J.V.Gėtė]

Apželdinimas, aplinkos projektavimas ir įrengimas: veja, alpinariumas, upelis, krioklys, lauko augalai, želdiniai.SEZONINĖ AKCIJA!

APŽELDINIMO PROJEKTUI PUSĖ KAINOS - 390 Lt!

VEJOS ĮRENGIMAS nuo 6 Lt / m2